نرم افزار بیوادیت یکی از نرم افزارهای ساده و آسان برای ویرایش توالی های زیستی و نتایج حاصل از مقایسه یا الاینمنت توالی ها است که توسط یک دانشجوی فارغ التحصیل علوم زیستی و به جهت افزایش سهولت ویرایش توالی ها نوشته شده است. به گفته شرکت سازنده این نرم افزار به شما امکان ویرایش توالی ها و برخی ویژگی های پایه و برخی امکانات ساده آنالیزی را ارائه می کند و به عنوان یک برنامه رایگان می توان از آن در چنین مواردی بهره برد. اما با نگاهی دقیق تر به این نرم افزار متوجه خواهید شد که بر خلاف ادعای ساده نویسنده شما با یک نرم افزار تمام عیار و توانمند روبرو هستید که می تواند به شما امکانات بی شماری را ارائه دهد.

این نرم افزار امکان باز کردن فرمت های مختلف توالی های زیستی از جمله فرمت های استاندارد بانک ژن مانند GB، GEN، GNK ، GBK و فرمت های استاندارد FASTA، فرمت های الاینمنت PIR و NBR، فرمت های Clustal ، phylip و بسیاری از فایل های مرتبط با توالی و الاینمنت را داشته و به عنوان یک ابزار سریع و ساده وجود آن بر روی کامپیوتر شما مفید خواهد بود. با داشتن بیوادیت شما هیچ فرمت نا آشنای زیستی بر روی کامپیوتر خواد نخواهید داشت. این نرم افزار هر توالی ای را برای شما باز خواهد کرد.

امکانات این نرم افزار به اندازه ای گسترده است که نمی توان از تک تک آنها نام برد اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید بیوادیت با تمام پایگاه های داده توالی های زیستی امکان ارتباط دارد و با توجه به رایگان بودن آن شما در حین استفاده مشکلی از بابت لایسنس نرم افزار نخواهید داشت.

بیوادیت را می توانید جهت ساخت قطعات مکمل از روی توالی خود، آنالیز مشخصات پرایمر ها، بررسی نقاط برش آنزیم های برش دهنده و حتی مقایسه توالی ها استفاده کرد. در بخش توالی های پروتئینی هم این نرم افزار بسیار کامل و مفید خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را دانلود و نصب نموده و از دیدن امکانات بی نظیر آن ساعت ها استفاده کنید. این نرم افزار به صورت رایگان بوده و شما می توانید از وب سایت رایاژن و یا از وب سایت رسمی خود نرم افزار آن را دانلود نمایید.

باکس دانلود
راهنمای نصب

این نرم افزار رایگان بوده و به سادگی بدون نیاز به انجام کرک و یا پیش نیاز خاصی قابل نصب بر روی انواع نسخه های ویندوز می باشد. 

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.rayagene.com
  • حجم فایل: 12.45 مگابایت
  • منبع: mbio.ncsu.edu
سیستم مورد نیاز
نویسنده: sziaee
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری